Alchemik wolimierz noclegi

tanie noclegi w świeradowie i górach izerskich


OfertaRezerwacje:
alchemik@alchemik.com.pl


Telefon:
+48 608 093 899


Z uwagi na fakt, iż grzebałam we wnętrznościach swojej strony, popsułam formularz kontaktowy :P proszę zatem o kontakt bezpośrednio na maila lub telefonicznie :)


Do dyspozycji naszych gości oddajemy ciekawie urządzone pokoje, dwie sale klubowe z kominkami i biblioteką, gdzie można posiedzieć przy dobrej muzyce i pysznej kawce. Salę taneczno-warsztatową, która również może pełnić funkcję salki konferencyjnej. Czworonogi mile widziane. I na tym zdaniu do niedawna kończyła się informacja a'propos piesków, jednak życie zmusza do pewnych korekt ;-))) Oczywiście bardzo lubimy pieski, ale takie, z którymi przyjeżdża właściciel, a nie odwrotnie. Pieski, które zjadają meble, "obsikują" kąty w pokoju oraz są hałaśliwe trzeba zostawić w domku, z babcią ;))) Jednym słowem przyjeżdżamy z pieskiem, nad którym umiemy zapanować ;) Za "zwierzyniec" nie pobieramy żadnych opłat ( no chyba, że coś zbroją ;)) Nawiasem mówiąc jest to dla mnie dość dziwne zjawisko, że takie opłaty są pobierane ( no oczywiście, chyba że zbroi ;))

Obok domu stoi sobie i czeka na imprezy piękna drewniana karczma z piecem chlebowym i wielkim paleniskiem grillowym ;)

WiFi pałęta się po całym domostwie ;-))

Całodzienny pobyt od 60 do 120 zł/doba/osoba.
Bankiety, wesela, spotkania firmowe itd. cena do uzgodnienia indywidualnie ;-)
Jeśli chodzi o jakość jedzonka odsyłam do Szmaragdowej Tablicy, tam możecie Państwo troszkę na ten temat poczytać...;-)
Proszę również o info przy rezerwacji, jeśli jesteście Państwo wegetarianami, lub macie uczulenie na białko czy inne produkty. Wszystkiemu jesteśmy w stanie sprostać :-))

Rezerwacji można dokonać przez formularz z naszej strony lub telefonicznie. NIE ODBIERAM TELEFNÓW BEZ IDENTYFIKACJI NUMERU ( jestem "atakowana" przez firmy reklamowe więc przestałam odbierać takie połączenia) Jeśli ktoś z Państwa ma zastrzeżony numer proszę o rezerwację drogą mailową :-)
Rozliczamy się z gośćmi w ostatni dzień pobytu czyli PO wykonanej usłudze :) zaliczka nie jest potrzebna, może brzmi to jak archaizm, ale słowo też jest  dla nas wiążące ;-)
Niestety nie można płacić kartą, z uwagi na fakt, iż TP S.A. nie ma w planach założenia linii telefonicznej w Wolimierzu, nie ma możliwości podłączenia terminala :-// Kochani nasi Goście :)
dom jest stary (z początku XX wieku) i położony w przepięknej wsi Wolimierz, naturalną rzeczą więc jest, że:
skrzypią drewniane podłogi
woda jest ze studni głębinowej, nie chlorowana, miękka, co powoduje niesforność umytych włosów :)
zdarza się, że po ścianie leniwie przejdzie pająk ;) (też za nimi nie przepadam)
koty mieszkają na zewnątrz ale czasem uda im się wejść do domu i połasić, udają bardzo zabiedzone i zagłodzone, proszę nie dać się zwieść!!! To straszne kłamczuchy ;-)

To chyba wszystkie ważniejsze informacje, gdybym coś pominęła chętnie służę pomocą, dzwonić można w każdy dzień tygodnia do bardzo, bardzo późnego wieczora...tylko  błagam....nie o 7 rano... ;-)

Oferta

powrót


Alchemik wolimierz noclegi

noclegi w świeradowie i górach izerskich, imprezy firmoweGospodarstwo agroturystyczne Alchemik oferuje aktywny wypoczynek w górach Izerskich, imprezy integracyjne dla firm, pobyty rodzinne, wesela.
Agroturystyka Alchemik, Wolimierz 129, tel. +48 608093899, www.Alchemik.com.pl

Wizyty: 594455 | Projet graficzny: Kajetan Dyrda | Produkcja: Studio Eline.pl

Strona zawiera elementy technologii Flash. Kliknij aby pobrać wtyczkę.